Świt Krzeszowice - Clepardia Kraków 2-2 (24.09.2011r)

Aktualności

Wyjazdowa wygrana Juniorów!!

• autor: Trener Kuba, 2017-09-09 20:57

KS Bronowianka - KS CLEPARDIA  2 : 5 (1:2)

Bramki: Kamil Foltman 23, Jan Pieczarkowski 26, Patryk Krzywda 48 i 88, Mateusz Nowak 86.

Clepardia: Badowski - Polański, Kmiecik, Ostrowski, Dybich (Wójcik) - Pieczarkowski, Jamróz, Florczak (Rosa) - Foltman (Matysek), Krzywda, Janicki (Nowak).

W wyjazdowym spotkaniu Juniorzy Clepardii ograli zespół Bronowianki 5:2. Relacja live:

13': niecelny strzał Jamroza z rzutu wolnego;

14': Pieczarkowski uderza piłkę głową, jednak nad bramką;

22': 1:0 dla Bronowianki. Zawodnicy Clepardii nie upilnowali zawodnika na linii 16 metra, który strzałem z woleja pokonuje Badowskiego;

23': 1:1 po indywidualnej akcji Foltman zdobywa bramkę uderzając mocno pod poprzeczkę;

26': 1:2 uderzenie z półobrotu Pieczarkowski wyprowadza swój zespół na prowadzenie;

31': po wrzutce Foltmana dogodnej sytuacji nie wykorzystuje Pieczarkowski;

40': Foltman w sytuacji sam na sam uderza wprost w bramkarza;

44': Wójcik uderza w boczną siatkę z ostrego kąta;

46': Wójcik nie wykorzystuje sytuacji sam na sam, jego strzał broni bramkarz, a dobitka Krzywdy zostaje sparowana na rzut rożny;

48': Krzywda ładnie balansem ciała zwiódł obrońcę i mocnym strzałem po krótkim podwyższa prowadzenie Clepardii;

57': Krzywda po prostopadłym podaniu Ostrowskiego trafia w bramkarza z bliskiej odległości;

65': Wójcik po solowej akcji uderza po długim, jednak bramkarza odbija futbolówkę na korner;

80': kolejna sytuacja Wójcika, jednak i tym razem zabrakło precyzji;

86': z bocznej strefy wrzuca Krzywda a akcję strzałem głową kończy Nowak. 2:4 dla Clepardii;

88': wynik spotkania ustala Krzywda po dograniu Pieczarkowskiego mijając bramkarza i z bliska uderzając do pustej bramki.

Clepardia była zespołem lepszym piłkarsko, lecz gra pozostawiała wiele do życznenia. W poczynania Naszego Zespołu wkradało się sporo nerwowości i niepotrzebnego chaosu. Na szczęście pełna pula punktów wędruje na konto Cleosi.