Świt Krzeszowice - Clepardia Kraków 2-2 (24.09.2011r)

Juniorzy Starsi: Grębałowianka - Clepardia 0:1

• autor: Trener Kuba, 2017-04-25 21:11

Grębałowianka - CLEPARDIA 0 : 1 (0:0)

Bramka: Piotr Jamróz

Clepardia: Szkodny - Woszczek (Janik), Ostrowski, Wywiał - Matysek (Mleczek), Jamróz - Maślanka, Czekaj F, Henslok - Wójcik, Pieczarkowski.

Mecz, w którym Clepardia była bezdyskusyjnie bardziej przekonująca, stał mimo wszystko na słabym poziomie sportowym. Pomimo przewagi Drużyna przyjezdnych długo nie mogła znaleźć recepty na dobrze ustawioną w defensywie Grębałowiankę. Udało się to dopiero w drugiej połowie. Chwilę wcześniej wprowadzony Jakub Janik popisał się świetnym strzałem z ostrego kąta, piłka odbiła się od słupka trafiła pod nogi Piotra Jamroza, który wyprowadził swój Zespół na prowadzenie.

Obraz gry nie zmienił się już do końca spotkania. Clepardia przeważała, miała pełną kontrolę nad meczem, lecz nie potrafiła podwyższyć prowadzenia i mecz zakończył się skromnym, lecz zasłużonym zwycięstwem gości.