SKRZATY / Liga Halowa 05.01.14.

Juniorzy Młodsi na podium w Kielcach !!

• autor: Trener Kuba, 2016-12-20 21:45

Udział w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej Juniorzy Młodsi Clepardii Kraków zakończyli na 3 miejscu. Dwudniowy turniej rozgrywany był na hali MOSiR w Kielcach w dniach 17-18.12.2016.

Warto dodać, że Królem Strzelców z 6 trafieniami został Piłkarz Clepardii - Maksymilian Czekaj.

Oto link do fotorelacji oraz filmów z turnieju:

6 drużyn biorących udział w turnieju podzielono według losowania na 2 grupy.

Grupa 1:

1.Clepardia Kraków

2. Zamłynie Radom

3. Rodzina I Kielce

Grupa 2:

1. Rodzina II Kielce

2. Iglopool Dębica

3. Warta Zawiercie.

W grupie Drużyna prowadzona przez Trenera Jakuba Sieniawskiego oraz Kierownika Zespołu Tomasza Polańskiego odniosła 2 zwycięstwa, wygrywając swoją grupę i pewnie awansując do gier półfinałowych.

Clepardia - Rodzina I 3:0 (bramki: Czekaj, Maślanka, Florczak)

Clepardia - Zamłynie 4:2 (bramki: Czekaj 3x, Maślanka)

Półfinał:

Clepardia - Warta 2:2 (karne 1:3) - bramki: Czekaj, Gajda.

Mecz o 3 miejsce:

Clepardia - Zamłynie 3:1 (bramki: Czekaj, Maślanka, Polański)

Finał:

Warta Zawiercie - Rodzina II Kielce 3:2

Clepardia: M.Raciborski, Leżański, K.Raciborski, Polański, Kmiecik, Florczak, Maślanka, Gajda, Brenkus, Czekaj, Matysek.

Klasyfikacja końcowa:

1. Warta Zawiercie

2. Rodzina II Kielce

3. CLEPARDIA Kraków

4. Zamłynie Radom

5. Iglopool Dębica

6. Rodzina I Kielce

Turniej stał na wysokim poziomie, drużyny prezentowały podobny poziom. Byliśmy w dobrej dyspozycji, tym bardziej szkoda porażki po rzutach karnych w spotkaniu półfinałowym, bo z gry na pewno byliśmy zespołem lepszym od Warty, która nastawiła się w całym turnieju na grę z kontry. Niestety taka jest piłka, nie zawsze wygrywa lepszy. Jednak uważam, że turniej dla Naszej Drużyny był udany, mogliśmy skonfrontować się  na pełnowymiarowej hali z mocnymi rywalami, na tle których wypadliśmy bardzo dobrze. Teraz przed nami przerwa świąteczna, czeka nas 3 tygodnie odpoczynku, po którym z nową motywacją wrócimy mam nadzieję do pracy w Nowym Roku.

Korzystając z okazji pragnę złożyć najserdeczniejsze życzenia Zdrowych i Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w gronie najbliższych dla Zawodników, ich Rodzin oraz wszystkich sympatyków i kibiców KS CLEPARDIA - tak podsumował wyjazd do Kielc Trener Clepardii Jakub Sieniawski.