SKRZATY / Liga Halowa 02.03.14.

Zbigniew Wajda po raz trzeci Prezesem KS Clepardia!

• autor: Trener Krzysiek, 2016-11-06 17:58

W miniony czwartek 3 listopada w sali gimnastycznej Klubu Sportowego Clepardia odbyło się Walne Zebranie sprawozdawczo wyborcze. Delegatów i gości przywitał Prezes Zbigniew Wajda. Zebranie jako sekretarz poprowadził Pan Jarosław Marfiak,który poprosił ustępującego prezesa o przedstawienie sprawozdania z działalności klubu za lata 2012-2016. Po obszernej i dokładnie przeprowadzonej relacji Pana Wajdy a także pozytywnej opini Komisji Rewizyjnej przystąpiono do głosowania nad udzieleniem absolutorium ustępującym władzom klubu.  Członkowie Klubu jednogłośnie głosowali za udzieleniem absolutorium. Kolejnym punktem Walnego Zebrania było powołanie nowego Zarządu Klubu ,który przez następne cztery lata będzie dbał o rozwój KS Clepardia. I w tej kwestii delegaci byli jednogłośni wybierając ponownie większość osób,które do tej pory sumiennie i rzetelnie kierowały Klubem.

Poniżej przedstawiamy Nowy Zarząd KS. Clepardia na lata 2016-2020

Zbigniew Wajda-Prezes Klubu

Wojciech Brandys-Viceprezes do spraw organizacyjno finansowych

Jarosław Marfiak-Viceprezes do spraw sportowych