• autor: Trener Kuba, 2016-09-19 13:21

Clepardia - Przebój Wolbrom 2 : 0 (0:0)

Bramki: Tadeusz Dziarmaga, Jan Pieczarkowski.

Clepardia: Szkodny - Wywiał, Ostrowski, Jamróz, Nowak - Pieczarkowski, Matysek - Kurłowicz, Maślanka, Dziarmaga - Wójcik.

Clepardia w tym spotkaniu była zespołem zdecydowanie lepszym, dojrzalszym i groźniejszym. Jej akcje zazębiały się i były przygotowane oraz przemyślane o jasno określonym celu. Mimo iż pierwsza połowa nie przyniosła bramek, to gospodarze kilkukrotnie zagrozili bramce Przeboju. Szanse na zdobycie gola miał kilkakrotnie Wójcik, lecz jego pomyłki były minimalne. Już w 7 minucie meczu wspomniany Wójcik z kilku metrów uderzył niecelnie, a kilka minut później jego strzał trafił w boczną siatkę. Goście mimo starań nie byli w stanie sforsować tego dnia dobrze dysponowanej defensywie Clepardii.

Druga połowa przyniosła więcej emocji, a przede wszystkim bramki. Na 1:0 trafił Tadeusz Dziarmaga,wykorzystując kapitalne, prostopadłe podanie Wójcika pokonując bramkarza w sytuacji sam na sam. Akcja jak z angielskiej Premier League!! Drugi gol padł po wykonywanym rzucie rożnym przez Dziarmagę, a strzelcem bramki był kapitan Jan Pieczarkowski.

Juniorzy Starsi Clepardii odnieśli zatem drugie zwycięstwo z rzędu!! W kolejnym meczu zmierzą się na wyjeździe z zespołem Słomniczanki!!