Gierka rodziców Skrzatów i Żaków

INFORMACJE ŻAKI 2008 i ORLIKI

• autor: Trener Krzysiek, 2016-09-11 11:40

Na ostatnim treningu w czwartek odbyła się mała uroczystość młodzi zawodnicy wraz z rodzicami oraz trenerem pożegnali i podziękowali trenerowi Tadkowi, który niestety zmienił barwy klubowe na Akademie Piłkarską “Wisła” Kraków. Tadek był z Nami od początku czyli 4 lata, w tym czasie pełnił funkcje trenera bramkarzy najmłodszych grup młodzieżowych oraz II trenera. Był z nami prawie na wszystkich treningach, meczach, turniejach, wyjazdach oraz obozach. Zaangażowany we wszystkie rzeczy związane z Naszymi drużynami oraz oddany w pełni klubowi. Chciałbym powiedzieć, że Tadek robił to charytatywnie i z swojego dobrego serca. Po prostu tak związał się z zawodnikami i klubem, że nie chciał ich zostawiać, niestety teraz nie pozwala mu na to czas. Życzymy trenerowi dalszych sukcesów w nowym klubie i w życiu prywatnym, aby rozwijał swoje pasje jak najdłużej. W akademii będzie pełnił funkcje trenera bramkarzy najmłodszych grup młodzieżowych. Na koniec dodam, że trener Tadek na pewno o Nas nie za pomni, będzie pomagał i przychodził na tyle ile da rady. Ja ze swojej strony jeszcze raz DZIĘKUJE PRZYJACIELU !!!

WYJAZD INTEGRACYJNO-SPORTOWY DO ZAWOI:

Termin: 7-9.10.16 (zaczynamy kolacją 7.10.16., a kończymy obiadem 9.10.16.)

Miejsce: Zawoja 1518, Pensjonat B. Malik i Pensjonat M. Malik

Koszt: dzieci - 50 zł (doba), dorośli - 60 zł (doba) w tym 3 posiłki

Zbiórka: około godz. 16:30 pod sklepem “LEWIATAN” w Zawoi Centrum

Informacje ogólne: trenerzy opiekują się i mieszkają z zawodnikami w jednym budynku, natomiast rodzice z rodzeństwem w innym, treningi 4-5 razy, gierka rodziców, ognisko,