Ładowanie...

Aktualności

Trampkarze: Kmita-Clepardia 2:5

• autor: Trener Kuba, 2016-06-01 08:30

We wczorajszym meczu Trampkarzy Nasz Zespół pokonał na wyjeździe Kmitę Zabierzów 5:2 (4:1).

Bramki: Olaf Mleczek 2x, Patryk Krzywda, Stanisław Skalski, Kacper Nowak.

Clepardia: Badowski - Brenkus, Skalski (Dobosz), Gurgul, K.Raciborski - Maślanka, Foltman - Mleczek (Oliwa), Nowak (Kokoszka), Szuba - Krzywda.

Mecz kapitalnie rozpoczął się dla przyjezdnych, którzy szybko objęli prowadzenie po uderzeniu z narożnika pola karnego Mleczka. Chwilę później błąd bramkarza i obrońców Kmity wykorzystał Krzywda i było 2-0 dla Clepardii. Na 3-0 podwyższył w 16 minucie kolejny raz Mleczek, tym razem po wrzutce z rzutu rożnego Foltmana strzałem głową pokonał bramkarza gospodarzy. Na 4-0 podwyższym w 27 minucie Skalski, kończąc świetne dośrodkowanie Foltmana z rogu. Na 4-1 wynik do przerwy ustalił zawodnik Kmity, który po pięknym rajdzie przez niemal 60 metrów wyszedł sam na sam z Badowskim i pewnym strzałem w długi róg pokonał Naszego bramkarza. Clepardia w samej końcówce pierwszej odsłony miała dwie kapitalne okazje. Najpierw Krzywda po podaniu Foltmana znalazł się sam na sam z bramkarzem,lecz jego strzał sparował na rzut rożny bramkarz Kmity, a później po świetnej akcji Kokoszka - Maślanka - Mleczek ten ostatni minął obrońcę i z 5 metrów przestrzelił.

Druga połowa rozpoczęła się od ataków gospodarzy, którzy chcąc szybko doprowadzić do wyrównania rzucili się do ataku. Wykorzystali to goście,a dokładnie Nowak, który w sytuacji sam na sam nie dał szans golkiperowi Kmity. W tej części meczu Badowski miał zdecydowanie więcej pracy, w kilku momentach ratując zespół przed utratą gola. Clepardia miała znowu kilka sytuacji do zdobycia bramki, w tym Foltman niezwykle aktywny w tym spotkaniu nie trafił dwukrotnie z dobrej pozycji. Kmita odpowiedziała zdobyciem jednej bramki i spotkanie zakończyło się Naszym zwycięstwem 5:2.

Wynik pomimo, że okazały nie do końca odzwierciedlał wydarzenia na boisku. Mecz był szybki,wyrównany,obie drużyny postawiły w tym spotkaniu na ofensywę, czego efektem było aż 7 bramek.

Gratulacje dla Naszego Zespołu, kolejny raz udowodnił, że stać go na dobrą grę, popartą wolą walki,ambicją i chęcią zwyciężania.