• autor: Trener Kuba, 2016-05-04 09:18

CLEPARDIA - Bronowianka 3 :4 (0:1)

Bramki: Krzywda, Foltman, Mleczek.

Clepardia: Badowski - Brenkus, Skalski, Gurgul, Oliwa - Maślanka, Foltman - Mleczek, Nowak, Czekaj (Dyśko) - Krzywda.

Zespół Trampkarzy uległ na własnym boisku Bronowiance 3:4 w dramatycznych okolicznościach, tracąc bramkę na wagę straty punktów na 2 minuty przed końcem spotkania.

Początek meczu był wyrównany, obie drużyny grały bardzo ofensywnie stwarzając wiele sytuacji podbramkowych. Po kilkunastu minutach goście zdobyli dwie bramki,które wcale nie podłamały ambitnie grającej Clepardii. W drugiej połowie meczu to gospodarze szybko strzelili dwa gole i na tablicy wyników widniał remis. Najpierw Krzywda wykorzystał świetne podanie Foltmana i w sytuacji sam na sam zdobył kontaktowego gola, by po chwili Mleczek wykorzystał i wykończył kapitalną akcję Maślanki i Krzywdy.
Chwilę później Nasza Drużyna straciła bramkę na 3:2, lecz wyrównanie padło 3 minuty później za sprawą Foltmana, który pewnie egzekwował rzut karny.
Gdy wydawało się już, że mecz zakończy się sprawiedliwym remisem, padła bramka, która odebrała punkty dzielnie walczącym Piłkarzom Cleosi.

Mecz,który obejrzeli kibice był bardzo emocjonujący, obfitował w wiele sytuacji i strzeleckich i przyniósł to co w futbolu najważniejsze - aż 7 bramek.

Szkoda tylko porażki, lecz trzeba wierzyć, że Nasi Zawodnicy wyciągną wnioski z tej porażki i z jeszcze większą ambicją będą pracować nad sobą.