Turniej z okazji dnia dziecka na Com Com Zone

• autor: Trener Maciek, 2016-04-11 23:35

Clepardia Kraków – Wisła Rząska 5:3

Bramki: Oliwa, Iwancewicz, Krewniak, Iwancewicz, Czekaj

Skład: Dudek(Kuś)-Oliwa, Pająk, Kokoszka, Czekaj, Warecki, Iwancewicz, Chronowski, Krewniak oraz Franczak, Per, Witek, Dziób

W minioną sobotę o godz. 12:00 młodziki Cleprardi podejmowali podejmowały zespół Wisły Rząski. Warunki atmosferyczny nie sprzyjały jednej jak i drugie drużynie, grząskie boisko także nie pomagało. Pierwsi bramkę strzelili gospodarze po centrosztrzale z lewej strony J. Oliwy. Niestety później po lekkim rozluźnieniu zawodników Clepardi do odrabiania strat wzięła się Wisła i wyszła na dwubramkowe prowadzenie. Po straconych bramkach zawodnicy Clepardii z nowymi siłami wzięli się do odrabiania strat. Przed przerwą udało się Clerpadi wyjść na prowadzenie 4:2 bramki zdobywali odpowiednio Iwancewicz, Krewniak, Iwancewicz pod składnych akcjach zespołu. Po przewie gra zespołu się ustabilizowała i mecz toczył się w nieco wolniejszym tempie z powodu coraz bardziej grząskiego bosika. W drugiej połowie padły tyko dwie bramki po jednej dla każdej z drużyn, dla gospodarzy bramkę zodbył Michała Czekaj. Clepardia mogła ten mecz wygrać większą liczbą bramek ponieważ miała ku temu dużo okazji niestety brak zimniej krwi pod bramką przeciwnika poskutkował tylko zwycięstwem dwubramkowym. Następne spotkania drużyna młodzików rozegra w sobotę o godzinie 13:30 na boisku Wawelu.