Ładowanie...

Aktualności

Clepardia gromi w ostatnim sparingu !!!

• autor: Trener Kuba, 2016-03-19 16:26

Za nami prawdopodobnie ostatni mecz kontrolny przed zbliżającymi się ligowymi rozgrywkami Juniorów Młodszych i Trampkarzy.

Nasza Drużyna (połączone siły Juniorów Młodszych i Trampkarzy) pokonały na wyjeździe Lotnika Kryspinów aż 7:0. Mecz rozgrywany był na pełnowymiarowym trawiastym boisku w Kryspinowie. Grano 3x30 min.

Bramki: Bieda 4', 26', 59', Gajda 28', 66', Polański 68' Pieczarkowski 76'.

Tercja 1: Badowski - Polański, Kmiecik, Pieczarkowski, Gurgul - Matysek - Kurłowicz, Gajda, Czekaj, Wiatrak - Bieda.

Tercja 2: M.Raciborski - Brenkus, Kmiecik, Pieczarkowski, K.Raciborski - Florczak - Zieliński, Gajda, Czekaj, Mleczek - Bieda.

Tercja 3: Badowski (M.Raciborski) - Brenkus (K.Raciborski), Kmiecik, Pieczarkowski, Gurgul (Zieliński) - Matysek - Bieda (Kurłowicz), Gajda (Wiatrak), Czekaj (Florczak), Polański - Mleczek.

4' - 1:0 dla Clepardi - Bieda strzałem zza linii szesnastu metrów kończy akcję Czekaja i Kurłowicza;

14' - prostopadłe podanie Biedy do Czekaja wyprowadza go do przegranej potyczki sam na sam z bramkarzem;

17' - kopia akcji z 14 minuty, nadawcą podania Matysek, lecz Wiatrak tylko w boczną siatkę;

18' - w sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się Czekaj, minął już bramkarza, ale jego strzał z linii bramkowej wybija obrońca Lotnika;

24' - Bieda przejmuje podanie od jednego z partnerów i podwyższa na 2:0 strzałem z 16 metrów;

28' - Gajda decyduje się na strzał z 25 metrów, który ląduje w samym okienku bramki Lotnika!! Przepiękny gol !!!

30' - kolejna szansa Gajdy, tym razem strzał obija słupek bramki gospodarzy;

41' - rzut rożny w wykonaniu Biedy, Czekaj uderza głową, jednak nad poprzeczką;

57' - Czekaj nie wykorzystuje sytuacji sam na sam po solowej akcji, broni świetnie bramkarz;

59' - na 4:0 podwyższa Bieda (hat-trik tego Zawodnika) - uderzeniem prawą nogą pokonuje bramkarza z 14 metrów;

65' - 5:0 dla gości - Gajda kończy akcję płaskim strzałem z 12 metrów;

68' - prostopadłe podanie Czekaja wyprowadza Polańskiego sam na sam z bramkarzem nie ma problemu z pokonaniem golkipera gospodarzy;

71' - kolejna próba Biedy,który kończy zespołową akcję strzałem, jednak tylko nad poprzeczką;

76' - Pieczarkowski przejmuje piłkę w środkowej strefie boiska, włącza się do akcji ofensywnej i po asyście Polańskiego sam na sam ustala wynik spotkania;

83' - strzał z dystansu Polańskiego, dobitka Mleczka wprost w bramkarza;

85' - obroniony strzał Matyska.

Przewaga Gości bezdyskusyjna, wynik w pełni odzwierciedla przebieg wydarzeń na boisku. Gdyby Drużyna Clepardii wykazała więcej spokoju pod bramką przeciwnika, zwycięstwo byłoby bardziej okazałe.

Trener Sieniawski po meczu:

"Cały zespół pokazał się z bardzo dobrej strony, widać było zaangażowanie i koncentrację w grze. Moi Zawodnicy bardzo dobrze realizowali zadania taktyczne, utrzymywali się długo przy piłce oraz próbowali budować swoje akcje od tyłu, wymieniając dużo krótkich podań. Był to dla nas bardzo wartościowy sparing, ważne, że udało się go rozegrać na naturalnej nawierzchni. Prawdopodobnie to ostatnie przetarcie przed zbliżającą się wielkimi krokami pierwszą ligową potyczką. Myślę, że chłopcy są dobrze przygotowani do sezonu, na pewno nie zabraknie nam motywacji i wiary we własne umiejętności, które według mnie są coraz większe, co widać choćby po wynikach meczy sparingowych".