Juniorzy M³odsi
£adowanie...

Aktualno¶ci

Wygrany sparing Juniorów M³odszych i Trampkarzy !!

• autor: Trener Kuba, 2016-03-16 21:36

W dniu 16.03.2016 po³±czone si³y Dru¿yn Juniorów M³odszych oraz Trampkarzy rozgromi³y Bronowiankê 8:2.

Bramki: Bieda 2x, Czekaj 2x, Wiatrak 2x, Pieczarkowski i Gajda.

Clepardia: Badowski - Gajda, Polañski, Kmiecik, Pieczarkowski, Wiatrak, Brenkus, Gurgul, Krzywda, Ma¶lanka, Dziarmaga, Matysek, Kur³owicz, Zieliñski, Bieda, Czekaj.

Mecz pod dyktando Clepardii, która stwarza³a mnóstwo sytuacji podbramkowych po koronkowych, zespo³owych akcjach. Momentami brakowa³o jedynie wykoñczenia, które miejmy nadziejê nadejdzie przed rozpoczêciem zmagañ ligowych. Grê go¶ci cechowa³a du¿a kreatywno¶æ, która bra³a siê przede wszystkim z du¿ej ruchliwo¶ci Zawodników z Fieldorfa-Nila.

Mo¿na zatem pochwaliæ wszystkich Pi³karzy, którzy w³o¿yli du¿o serca w ten bardzo udany mecz. Oczywi¶cie, do poprawy jest jeszcze wiele, lecz patrz±c na zaanga¿owanie w pracê, mo¿na byæ niemal pewnym, ¿e efekty bêd± widoczne.

Autor: Tre¶æ:pozosta³o znaków: