Ładowanie...

Aktualności

Wielki sukces Trampkarzy !!!

• autor: Trener Kuba, 2016-03-07 09:05

W dniu dzisiejszym Drużyna Trampkarzy prowadzona przez trenera J. Sieniawskiego stanęła na drugim stopniu podium prestiżowego turnieju halowego "Kmita Cup" !!!

Po wczorajszych niepowodzeniach zobaczyliśmy całkiem inną, nastawioną na kolejne zwycięstwa Drużynę !!!

W turnieju brało udział 8 drużyn, podzielonych na dwie grupy.

Wyniki meczy grupowych:
Clepardia - Kmita II 7:0
Clepardia - Sankowia Sanka 6:0
Clepardia - Świt Krzeszowice 6:2

Awans do półfinału zapewniony był z pierwszego miejsca. Zmierzyliśmy się w nim z zespołem Dominik Kraków.
Po 5 minutach Nasza Drużyna przegrywała już 3:0, jednak po opanowaniu boiskowego chaosu zespół wziął się ostro do roboty, doprowadzając na 3 minuty przed końcem do remisu 3:3. Były jeszcze szanse przechylić szalę zwycięstwa na Naszą korzyść, lecz mecz zakończył się remisem. W rzutach karnych lepsi okazali się Nasi Piłkarze, zwyciężając 4:3.

W wielkim finale trafiliśmy na świetnie dysponowaną drużynę Kmity I Zabierzów, ulegając 1:3, lecz po walce i wyrównanym meczu.

Należy nadmienić, że Królem Strzelców turnieju został Zawodnik Naszej Drużyny - PATRYK  KRZYWDA !!!

Statuetkę dla Najlepszego Zawodnika Naszej Drużyny otrzymał Stanisław Skalski.

Gratulujemy Całej Drużynie za świetną postawę, wolę walki i chęć zwycięstwa !!!

Clepardia: Badowski - Maślanka, Krzywda, Foltman, Gurgul, Nowak, Baran, K.Raciborski, Skalski.