SKRZATY / Turniej w Tarnowie 25.01.14

Zwycięski sparing z Bronowianką !!

• autor: Trener Kuba, 2016-02-23 22:30

Drużyna złożona z Juniorów Młodszych i Trampkarzy w dniu dzisiejszym pokonała Bronowiankę na ich terenie aż 9:3.
Pomimo trudnych warunków pogodowych (niska temperatura oraz nieustannie padający śnieg z deszczem) Nasi Zawodnicy pokazali się z bardzo dobrej strony. Połączone siły Juniorów Młodszych i Trampkarzy Clepardii w przekroju całego spotkania były lepsze od połączonych drużyn juniorów starszych i młodszych klubu z Bronowic.

Clepardia: M.Raciborski (Badowski) - Brenkus, Gajda, Gurgul, Pieczarkowski, Ostrowski, Foltman, Bieda, Czekaj, Wiatrak, Krzywda, Dziarmaga, Kurłowicz, Matysek.

Bramki: Bieda 3x, Dziarmaga, Gajda, Czekaj, Krzywda, Foltman, Pieczarkowski.

Początek meczu to obustronne badanie sił, jednak po kilku groźnych sytuacjach Bronowianki na boisku zaczęli rządzić Zawodnicy Clepardii, którzy z każdą minutą nabierali tempa pewności siebie. Dobra współpraca w ofensywie, kreatywność w grze oraz szczelna, agresywna i zdecydowana gra defensywna była na śliskiej murawie orlika kluczem do zwycięstwa.
Mecz toczony był w szybkim tempie. Clepardia stworzyła bardzo dużo sytuacji podbramkowych, w kilku momentach zabrakło jedynie skuteczności.

Był to wartościowy mecz kontrolny, stwarzający możliwość na dokładne przyjrzenie się poszczególnym Zawodnikom. Zespół Clepardii występował w dwóch składach 7-osobowych, więc każdy Gracz dostał równe szansę na pokazanie swoich możliwości. Na pochwałę zasługuje na pewno jednak cała Drużyna, która w każdym meczu i w każdym momencie ma dawać z siebie wszystko, zostawiając na boisku serce dla Naszych Niebiesko-Białych Barw !!!