ŻAKI - Liga halowa 14.02.16.

ŻAKI / ORLIKI 2006 / Informacje

• autor: Trener Krzysiek, 2015-10-21 18:04

Obóz Zimowy 2016 - mamy możliwość pojechania na obóz zimowy do Zawoi w pierwszym tygodniu ferii 16.01. - 23.01. w pensjonacie "Jędruś" http://jedruszawoja.pl/noclegi-zawoja.html  ( nie tam gdzie byliśmy ostatnio, tam niestety nie ma wolnego miejsca ). Ośrodek położony blisko orlika, hali w szkole i lodowiska. Koszt to 750 zł, proszę o chętne osoby zgłaszanie się do mnie.

Hala sportowa - mamy wynajętą hale sportową w Witkowicach na ul. Porzeczkowej 3 w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr. 2, w każdy poniedziałek 18:00 - 19:30. Składka członkowska w o kresie zimowym będzie kosztowała 40 zł. Płacimy już od miesiąca Listopad do Marca. Każda grupa będzie trenowała 2 razy w miesiącu np. w 1 i 3 lub 2 i 4 poniedziałek miesiąca, resztę treningów będzie odbywała się u nas na hali lub przy ładnej pogodzie na orliku.

Dresy i stroje treningowe - Dresy powinny być gotowe do 2 - 3 tygodni, natomiast stroje treningowe już pod koniec przyszłego tygodnia. Proszę o wpłaty do naszych skarbników zaległych wpłat, przypominam również o składkach członkowskich.

Karty zdrowia - W tym roku w klubie nie będzie lekarza sportowe i karty zdrowia trzeba zrobić na własną rękę w przychodniach z lekarzem sportowym. W zakładce "Badania lekarskie" można znaleźć przychodnie lub proszę o kontakt to podam jeszcze jakieś inne nie koniecznie darmowe. Dodam kolejną zakładkę z datami waszych badań i będę je na bieżąco uzupełniał.

Nowe bluzy i ortaliony - ten temat zaranie odpuściłem, skoncentrowałem się na razie na  dresach i strojach. Słyszałem, że rodzice dyskutowali ostatnio na treningach aby zamiast bluz kupić ortaliony dla dzieci. Wszystko przedyskutujemy i zakupimy to co uważacie za ważniejsze.