brak zdjęć

SKRZATY / Turniej w Proszowicach

• autor: Michał, 2015-06-13 20:52

Witam,

W dniu dzisiejszym drużyna Skrzatów uczestniczyła w Turnieju zorganizowanym w Proszowicach. Oprócz naszej drużyny udział brały Klub Gospodarzy Nowa Proszowianka, Wisła Kraków, AP 21 i Słomniczanka. Nasi chłopcy grali bardzo dobrze, a na szczególną uwagę zasługuje wygrana z drużyną Wisły Kraków 4-3, gdy w pewnym momencie przegrywali już 0-3 !!! Zajęliśmy drugie miejsce nieznacznie ustępując drużynie AP21 z którą przegraliśmy 3-4. Wszystkie wyniki drużyny KS Clepardia:

Clepardia – Nowa Proszowianka 9 – 0

Clepardia – AP21 3 – 4

Clepardia – Wisła Kraków 4 – 3

Clepardia – Słomniczanka 3 – 0

Gratulacje dla drużyny w której grali Alex Trębacz, Ksawery Trześniewski, Patyk Mirek, Szymon Płonka, Oliwier Romanowicz, Mateusz Michalski, Nikodem Nojek, Franek Witkowski, Mateusz Nartowski, Józek Grzywna oraz Witek Znaniewski.

Najlepszym strzelcem naszej drużyny z 7 golami został Mateusz Michalski !!!yes

Galeria zdjęć zostanie załączona w terminie późniejszym.

Pozdrawiam, Michał