ŻAKI - Liga halowa 14.02.16.

SKRZATY/ŻAKI / WAŻNE INFORMACJE

• autor: Trener Krzysiek, 2015-06-08 23:15

OBOZY LETNIE 2015 :

• ZAWOJA 9 - 16 Sierpnia, koszt 750 zł ( PKS JADWIGA )
  • TYLICZ 12 - 21 Sierpnia, koszt 830 zł ( KS CLEPARDIA ) miejsca ograniczone
  • Mamy do wyboru dwa obozy do Zawoi i Tylicza, ale musimy się do końca tego tygodnia zdecydować na, który jedziemy i ilu chłopców będzie chciało jechać. Do 15 Czerwca będę potrzebował zaliczki w wysokości 200 zł.

INFORMACJE :

• Przypomina o uregulowaniu składek i zapłaceniu za miesiące wakacyjne ( Lipiec i Sierpień ), które pozwalają na darmowe wejście na basen klubowy otwarty od 27.06.15.
  • Kto zapłaci za miesiące wakacyjne to proszę o przyniesienie legitymacji klubowych na trening, bo trzeba je podbić, a one są wejściówką za darmo na basen. Kto jeszcze nie ma legitymacji to proszę o przyniesienia podpisanego zdjęcia.
  • Prawdopodobnie to jest nasz ostatni tydzień na Orliku przy basenie, od przyszłego tygodnia będziemy trenowań na głównym boisku przy ul. Fierdolfa-Nila.
  • SKRZATY - w Sobotę 13.06.15. jedziemy na turniej do Proszowic na godz. 10:00
  • ŻAKI - zaległe mecze ligowe zagramy w którymś dniu tygodnia, a ostatni mecze rozegramy u nas na orliku 25.06.15.