Kmita Cup - Trampkarze 2016

SKRZATY/ŻAKI / Trening oraz sparing

• autor: Trener Krzysiek, 2014-11-28 18:46

ŻAKI - Sobota 28.11.14. sparing pod balonem z KS "ALBERTUSEM" Kraków na os. Dywizjonu 303 w Zespole Szkół Nr. 14. Mecz rozegramy na dwa składy "A" i "B". Zbiórka dla składu "A" 11:45 pod szkołą: I. Blacha, A. Gąsior, A. Duszyk, J. Hanarz, J. Janowski, W. Komisarek, K. Kundera, P. Mirek, M. Nowak, M. Osikowski, A. Piorun, J. Radwański, D. Kaczor. Skład "B" przychodzi na zbiórkę 12:45 na balon: S. Bąk, J. Grzywna, B. Korepta, K. Kowalski, J. Krakowski, F. Maj, W. Mituś, F. Petka, K. Skoczyński, M. Sokołowski, P. Węglarz, S. Wiśniewski, O. Fall, M. Wojnarowski. Ubieramy się ciepło bo gramy pod balonem, tam nie jest za ciepło. Zabieramy ze sobą cały strój Clepardii ( koszulkę, getry i spodenki ), ochraniacze i formę sportową.

SKRZATY - Sobota 28.11.14. trening u nas na hali od 10:00. Proszę o SMS-y z popisem do jutra do 9:00 kto będzie na treningu, bo jak będzie mało chętnych dzieci to odwołamy. Pozdrawiam trener smiley