1. Obóz Zawoja Lato 9-16.08.15.

SKRZATY/ŻAKI Treningi i ważne informacje

• autor: Trener Krzysiek, 2014-09-06 19:19

"SKRZATY" ( 2008, 09, 10 ) - Treningi: WTOREK i CZWARTEK 16:30                                                       "ŻAKI" ( 2007, 06 ) - Treningi: WTOREK i CZWARTEK 17:30

Treningi odbywają się do 75 min. na Orliku na otwartym basenie "Clepardii" przy ul. Mackiewicza 14. Przed treningiem nie wchodzimy na teren basenu czekamy na przyjazd trenera! Przypominam rodzicom zawodników/czek, którzy uczęszczali na zajęcia w poprzednim roku o uregulowaniu składek członkowskich, oraz o przedłużeniu karty zdrowia. Nowi zawodnicy, którzy chcą uczęszczać na treningi do naszego klubu powinni przynieś na pierwsze zajęcia swój strój sportowy ( koszulkę, spodenki, getry ) i obuwie korki, halówki lub adidasy oraz zaświadczenie od lekarza rodzinnego o zdolności do uczęszczania na treningi i zawody piłki nożnej. W późniejszych tygodniach wymagane zaświadczenia od lekarza sportowego.

Więcej informacji o badaniach lekarskich można znaleźć w zakładce SKRZATY i Badania lekarskie !

Trener: Krzysztof Moszumański 516-666-365